İnstagramda turlarken bir arkadaşımda gördüm, kendisini ifşa etmeyeceğim ama o zaten bu yazıyı okuyunca hemen anlayacaktır. Son zamanlarda virüs gibi yayılmaya başladı bu durum. Üzerine azıcık konuşayım, bir kişi vazgeçse kardır. Sürekli gözüme batıyor, belki sizi rahatsız etmiyordur bilemem.

Efendim bence Amerika’lı erkeklerin geneli moda katili ve giyinme özürlüdür. Hollywood tarafından pompalanan mükemmel profiller ve filmlerin dışında, bence günlük hayatta giyinme konusundan bir haberler. Hepsinin başında bir beysbol şapkası, 3 beden büyük gömlek, şalvarımsı kot pantolon ve spor ayakkabı. Eğer hava sıcak ve şort varsa spor ayakkabının içinde dizlere kadar çekilmiş beyaz çorap. Elbette ki bu durum lokasyona göre değişiklik gösterebilir. Wall Street’ten bahsetmiyorum burada.  Peki nerden çıktı  bu Amerika’lı arkadaşlara sallama isteğim?

Amerika’lı arkadaşlara sallama isteğim yukarıda gördüğünüz tiplerin ülkemizde de artmaya başlamasından dolayı ortaya çıktı. Kendini dünyanın efendisi gibi gören, sadece tahsille mümkün olacak cehalet seviyesine sahip tipik amerikalı ahbapların sosyal medyada yaptığı paylaşımlar sanırım güzel ülkemin güzide erkeklerini de etkiliyor.

Terlik İçine Uzun Çorap Giyen Dayı

Resme baktığınızda uyumsuz ve göz tırmalayan çorapları görmüş olmalısınız. Neden bu şekilde çoraplar kullandıklarını bilmiyorum. Futbolcular gibi tekmelik takmadıklarına göre, muhtemelen cılız baldır kaslarını gizlemek için uzun giyiyorlardır. Erkekseniz lütfen siz böyle yapmayın. Çok itici ve uyumsuz görünüyor. Renk uyumunu sağlamayı başarsanız bile kurtaramazsınız. Terliğin içine uzun çorap giyen dayı görünümünden kurtulma ihtimaliniz yok, yapmayın. Baldırlarınız cılızsa bile öz güvenle giyin bilek çorapları. Vücut olmamış ama en azından zevkli adam desinler. Hem hanımefendiler üstüne başına uyduran erkekleri gözden kaçırmazlar.

Peki Kadınlar?

            Bu çorap konusu tabi ki kadınlar için bu şekilde değil. Nedendir bilinmez, bence onlarda biraz daha uyumlu ve etkileyici duruyor. Ben erkek gözüyle baktığım için mi acaba? Yok yok, onlarda farklı. Daha uyumlu ve şık duruyor. Zaten kadınlar her zaman giyim konusunda erkeklerden daha dikkatli, özenli ve uyumlu değimli? Siz çorapları dize kadar çekebilirsiniz hanımlar, hatta daha da yukarısı bile olabilir, ama beyler siz yapmayın. Terlik içine uzun çorap giyen dayıyı unutmayın.

Kategoriler: Son Yazılar

Umut Varol

Kişilere özel olarak online fitness danışmanlığı vermekteyim. Benden destek almak için online fitness danışmanlığı sayfasını inceleyebilirsiniz.

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir