Dwayne The Rock Johnson ’da olsan eğer fiziğinin mükemmel olmasını istiyorsan beslenmek için çok farklı seçeneklerin yoktur.

En fazla instagram takipçisi sahip kişiler arasında ilk 10 da olan Dwayne The Rock Johnson ’ı belki sizde takip ediyorsunuzdur. Ben takip ediyorum. Geçenlerde bir arkadaşıma “ Dwayne The Rock Johnson ’ın yeni filmi gelecek gidecek misin? ” diye sordum, O da bana “O kim ki?” dedi. Şimdi düşündüm de belki de takip etmiyorsunuzdur.

@therockh

Dün kendi hesabında yukarıda görmüş olduğunuz postu paylaştı. Hepsini çevirmeyeceğim ama kısaca şunu diyor; “14 yaşımda ailemle oturduğum 180$’lık evden çıkarılırken de ızgara tavuk ve pilav yiyordum, Hobbs&Shaw film çekimlerine özel jet ile (burası resimden çıkan sonuç) giderken de ızgara tavuk ve pilav yiyorum.” Detayları dikkatle okursanız farklı şeylerde var.

Peki siz mükemmel fiziğe ulaşmak için neler yapıyorsunuz? Adam oradan oraya koştururkende beslenmesine dikkat ediyor. Bizimse hep ağzmızda aynı bahaneler. İş temposu, yoğunum, haftasonu da yemeyelim mi?

Eğer mükemmel bir fizik istiyorsanız, bedel ödemek zorundasınız.

Kategoriler: Son Yazılar

Umut Varol

Kişilere özel olarak online fitness danışmanlığı vermekteyim. Benden destek almak için online fitness danışmanlığı sayfasını inceleyebilirsiniz.

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir