Neden Udemy’de Veriyorum?

 • Udemy satın alınan kursu ömür boyu kullanımınıza sunar. (Benim minik sitem hacklenebilir ya da ben ölebilirim.) Hak kaybınız olmaz.
 • Ödeme güvenliği en üst düzeydedir. Ben böyle bir yük ile uğraşmak istemiyorum.
 • Mobil uygulama, TV uygulaması sunar.
 • Bana direk ulaşabileceğiniz soru-cevap bölümü vardır, mobil uygulama sayesinde kullanımı çok kolaydır.
 • Dünyanın en büyük online kurs sitesidir.

Neden 30000’den fazla öğrenci benim fitness & beslenme kurslarıma katılıyor?

1) Ben yaptığım işi ve başkalarına yardım etmeyi çok seviyorum. Kurslarımı çöp bilgilerden uzak, kitabi terimlere boğulmamış, anlaşılabilir ve kullanılabilir bilgiler ile oluşturuyorum. Verdiğim bütün bilgiler kaynaklara dayanmaktadır.

2) Öğrencilerimin sorularına mümkün olan en kısa sürede yanıt vermeye çalışıyorum, öğrencilerim beni sever, bende onları 🙂

3) Bir kursuma ŞİMDİ başlayabilir ve değişimi 2-3 hafta içinde gözlemleyebilirsin. Fitness & beslenme ile ilgili kulaktan dolma bilgiler ile  sence ne kadar daha idare edebilirsin?Beslenme Kursları

Fitness Kursları

42 yorum

hasan · 24 Mayıs 2024 7:32 pm tarihinde

Hocam merhaba sitenizde eğitimler 70-80 tl görünüyor ama udemy de fiyat farklı indirim kuponu mu veriyorsunuz verirseniz sevinirim eğitiminizden almıştım önceden kupon alınca diğer bütün eğitimlerinizide almak istiyorum aldığım eğitimden çok memnun kaldım verdiğiniz bilgiler bilimsel ve çok değerli şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar .

  Umut Varol · 25 Mayıs 2024 11:56 pm tarihinde

  Merhaba, fiyat politikasını Udemy yönetiyor. İndirim kuponu yayınladığımda mailinize gelecektir.

Dilek · 5 Mart 2023 9:20 am tarihinde

Hocam merhaba; ben zatem uzaktan eğitim programına kayıtlıyım beslenme ve ağırlık idmanlarım var haftanın 5 günü. Fakat kilo vermek için ağırlıkla birlikte sadece vücut ağırlığıyla yapılan antrenmanlarda kilo vermek için yardımcı olur mu? Bir de karın kası için ekstra bir programınız var mı kilo vermekle birlikte, karın kası ve vücut ağırlığıyla yapılan antrenman. Sporda yapsam sağlıklı da beslensem karnımda şişlik var ve gitmiyor ve ben bunun üstüne gidip olayları tam tersine çevirip karın kası yapmak istiyorum. Teşekkürler şimdiden

  Umut Varol · 5 Mart 2023 11:49 am tarihinde

  Merhaba Dilek Hanım, birisinden koçluk alıyorsanız ve hala bu soruları bana sorma gereği duyuyorsanız, koçluk aldığınız kişiyi değiştirmenizi öneririm. Koçluk programlarında sizin ekstra araştırma yapmanıza gerek kalmayacak şekilde açıklama yapılır ve antrenman düzenlenir. Siz sadece uygularsanız.

  Sorularınıza gelince; kilo vermenin anahtarı spor değil, kalori kısıtlamasıdır. Spor bu süreçte kas kaybını azaltır ve vücudunuzu şekillendirir. Lokal programlar içeren kursum yok maalesef. Bütün vücudu kapsayan ve amaca uygun kurslarım var. Udemy üzerinden inceleyebilirsiniz. Karnınızda olan şiş görüntü poster bozukluğu da olabilir, göz önüne alabilirsiniz. Danışanlarımda benzer durumları görebilirsiniz.

Gözde · 14 Şubat 2023 8:00 pm tarihinde

Hocam merhaba.şok diyet sonucu maalesef hatlarım kayboldu ve çubuk gibi oldum.basen bölgesini yanlara genişletmenin yolu nedir daha doğrusu var mıdır?

  Umut Varol · 17 Şubat 2023 10:27 am tarihinde

  Merhaba, evet bir yol var. Düzenli şekilde ağırlık çalışırsanız, kalça basen bölgesini genişletip doldurabilirsiniz. Böyle bir kursu maalesefki şuan için hazırladım. Online koçluk yöntemini tercih edebilirsiniz.

Hasan · 15 Mayıs 2021 12:26 am tarihinde

Hocam online fitness danışmanlığında beslenme ile ilgili program da hazırlanmakta mi?

  Umut Varol · 16 Mayıs 2021 5:05 pm tarihinde

  Selamlar, beslenme programı hazırlamıyorum, beslenmeyi öğretmeye çalışıyorum.

Ümmühan · 18 Aralık 2020 5:27 pm tarihinde

Merhaba hocam, ben belimin incelmesi ve kalça büyütmek için bir spor programı arayışındayım. Hangi programınızı tercih etmeliyim sizce? Ve alacağımız programlarda beslenme tüyoları da veriyor musunuz? Son olarak gelişimimizi takip ediyor musunuz yoksa ben programa göre kendim mi ilerleyeceğim? Teşekkür ediyorum şimdiden, iyi çalışmalar..

  Umut Varol · 18 Aralık 2020 7:50 pm tarihinde

  Selamlar, tam olarak bu duruma uygun bir kursum olmayabilir. Kursu aldığınızda kendiniz öğreniyor ve yapıyorsunuz. Beslenme ile ilgili farklı kurslarım bulunuyor. Kurslarıma kaydolan kişilerle yakından ilgilenemiyorum, sadece sorularını yanıtlıyorum.

  Sizin isteğinize uygun olan, yakın takip, beslenme tüyoları, kişiye özel antrenman planlaması için, online fitness danışmanlığı inceleyebilirsiniz.

Ali Osman Genç · 27 Haziran 2020 10:42 pm tarihinde

Umut Bey, Merhaba
Aletsiz vücut geliştirme programınızı udemy den aldım yaş 26 ve 58 kiloyu güzel bir beslenme programıyla kas gelişim ne derece olur istediğim plaj vucüdündan biraz daha hallice zaman kaybetmemek için soruyorum bunu yapıp istediğine ulaşan var mıdır?

  Umut Varol · 28 Haziran 2020 3:39 pm tarihinde

  Selamlar,
  Bu kurs çok uzun yıllar kullanabileceğiniz kanıta dayalı bilgileri size sunmaktadır. Antrenman planlamasının seviye seviye ve yıllar içerisinde nasıl arttırmanız gerektiği gibi çok önemli olan fakat pek göz önüne alınmayan konularda bulunmaktadır. Bu kurs, size sihir vadetmez, antrenman bilimine uygun şekilde sistematik olarak nasıl antrenman yapacağınızı anlatır ve öğretir. Bu sebepten, “isteğine ulaşan var mı?” sorusu biraz anlamsızdır. Sistematik çalışma yapan bir atletin amacına ulaşması gibi siz de burada öğrendiğiniz bilgileri sistemli şekilde uygularsanız istedğiniz fiziğe ulaşabilirsiniz.

  Kurs çok yoğun bilgi içermektedir. Lütfen sabırla o bilgileri öğrenmeyi hedefleyin.

  İrem · 6 Ocak 2023 2:10 am tarihinde

  Skinny fat için hangi. Programa dahil olmalıyız?

   Umut Varol · 23 Ocak 2023 2:39 pm tarihinde

   Merhaba, aletsiz vücut geliştirme veya salon çalışmaları için vücut geliştirme kurslarını tercih edebilirsiniz.

Erol · 23 Mart 2020 2:17 am tarihinde

Merhaba Umut bey, bu zorlu dönem için #EvdeKAl kampanyasını siz de destekleyecek misiniz? udemy de insanların dışarı çıkmaması için ücretsiz kurs paylaşıyorlar sizin bu konuda bir planınız var mı?

  Umut Varol · 23 Mart 2020 11:04 am tarihinde

  Selamlar, evet bazı çalışmalarım oldu. Pratik aletsiz şekilde evde uygulanabilir “Beach Body Series” ücretli ingilizce kursumu, corona salgını dünyada yaygınlaşınca ve benim farkındalığım oluşunca 1 ay (şubat sonu) kadar önce herkesin ulaşabilmesi ve evde spor yapabilmesi için ücretsiz hale getirdim. Ülkemiz için ise, tamamen aletsiz evde uygulanabilir, “Zindelik ve Canlılık Antrenman & Egzersiz Planı” isimli kursum ücretsizdir. İnsanlarımızın evde kalması için daha neler yapabilirim bu konu hakkında düşüneceğim.

İlknur · 7 Şubat 2020 10:36 am tarihinde

Merhabalar 50 yaşındayım.Motivasyonsuzluk nedeniyle 2 yıl önce zaten başlayalı 2 yıl olan sporu bıraktım.Ama şanslıyım ömür boyu hiç kilolu olmadım hep sağlıklı beslenirim.Şu an kilo aldım 52 kiloyum.3-4 aydır düzenli yoga yapıyorum başlarda bir günde 3-4 set yaptım ve kalça kemiklerim inanılmaz ağrımaya başlayınca korktum tümden bıraktım .Şimdi 2-3 günde 1 sadece 1 set yapıyorum Yoga yı.Eskisi kadar olmasa da esnememi sağladı.Üzerine bir de sizin programlardan uygulasam mesela kalça programını bu yaşta sonuç alır mıyım?Teşekkürler.

  Umut Varol · 7 Şubat 2020 1:24 pm tarihinde

  Selamlar, tabi ki sonuç alrsınız. Spor her zaman durumunuzu daha iyiye götürecektir. Motivasyonunuzu sağlamak için bir antrenörden yardım alabilirsiniz veya kendinize antrenmanları birlikte yapacağınız spor arkadaşı edienebiirsiniz. Bu sayede motive olmadığnızda bile sizi yukarıya taşıyacak bir destekçiniz olur. Diğer yandan Jennifer Lopez’de 50 yaşında 🙂 Siz istedikten sonra herşey değişir.

Şeyma Kızıltoprak · 25 Kasım 2018 12:18 am tarihinde

Merhaba Umut bey.Model vücudu uygulamasını tek başına mi uygulamak gerekir.Haftada 3gun spor salonuna gidiyorum.Kilo vermek için eliptik ,ağırlık antrenmanı yapıyorum.Birlikte uygulamak sonuç açısından memnun edici olur mu?:)

  Umut Varol · 25 Kasım 2018 12:30 am tarihinde

  Selamlar, eğer spor salonuna gidiyorsanız oraya uygun bir antrenman planı ile çalışmanız daha doğru olur. Model vücudu tamamen aletsiz şekilde evde uygulanması için tasarlanmıştır. Mevcut durumunuzu bilemediğim için, genel bir tavsiye vermemde doğru olmayabilir. Fakat spor salonunda düzenli şekilde haftada 3 defa yapacağınız ağırlık ve kardiyo çalışmaları ile iyi sonuçlar alabilirsiniz.
  Tabi programınızın iyi şekilde düzenlenmesi gerekiyor. Ağırlık çalışırken makinaya taktığınız kilo için “Neden bu kiloyu taktım?” sorusuna net yanıt veremiyorsanız(neden 5kg de 10 kg değil?) belkide yanlış uygulama yapıyorsunuzdur.

Efkan · 30 Ağustos 2018 9:05 pm tarihinde

Hocam selamlar, bugün itibariyle bende öğrencileriniz arasına katıldım. Aletsiz vücut geliştirme eğitiminizin ilk 8 dersini bitirdim, anlatımınız mükemmel emekleriniz için teşekkür ederim. Fakat sizden şöyle bir isteğimde var, eğer mümkünse interval antrenmanlar içeren ve vücut ağırlığı ile yapılan bir eğitim hazırlamanız çok güzel olur. Hızla kilo kaybı ve karın kasları için. Teşekkür ederim.

  Umut Varol · 31 Ağustos 2018 12:23 am tarihinde

  Selamlar, hoşgeldiniz ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Bahsettiğiniz gibi bir eğitimin hazırlıkları devam ediyor, çok kısa süre içerisinde sizlerle buluşturacağım.

Mehmet · 1 Ağustos 2018 6:10 pm tarihinde

Hocam bilimsel vücut geliştirme antrenmanınızı almayı düşünüyorum örnek videolarıda inceledim, nasıl antrenman yapacağımızı anlattınız mı? Yıllık planlar nasıp yani aslında onu sormak istiyorum

  Umut Varol · 1 Ağustos 2018 9:45 pm tarihinde

  Selamlar, eğitim içersinde en detaylı şekilde anlatımlar mevcut. Makro döngüler, mikro döngüler ve yıllık planlar en detaylı şekilde anlatıldı. satın aldıktan sonra, kursun kendi panelinden istediğiniz bölüm ile ilgili soru sorabilirsiniz. Oradan yanıtlarım. Eski soruları ve kurs ile ilgili duyurularıda görebilirsiniz.

Onur · 24 Temmuz 2018 10:29 pm tarihinde

Umut hocam beslenme ile ilgili ne zaman bir eğitim olacak? Onu bekliyorum özellikle

  Umut Varol · 24 Temmuz 2018 11:48 pm tarihinde

  Selamlar, yakında hazırlayacağım, detaylı ve güzel olacak 🙂

Melda Kafkas · 24 Temmuz 2018 4:28 pm tarihinde

Umut Bey merhaba, duruş bozukluğu düzeltme eğitiminizi alalı bir ay kadar oldu. Sırtımda hafif bir kamburluk vardı ve omuzlarım çok öne düşüktü. Sanırım kifoz deniyor. Düzenli şekilde uyguladım çevremdeki herkes fark ediyor duruşumun düzeldiğini. Sende bir farklılık var havan değişmiş diyorlar ama tam da anlatamıyorlar. Sanki zayıflamış incelmiş gibisin sanki daha uzunsun gibi şeyler söylüyorlar 🙂 🙂 bende sadece daha mutluyum diyorum anlam veremiyorlar. Sevincimi sizle paylaşmak istedim 🙂 🙂 çok teşekkür ederim böyle bir şey yaptığınız için. Devam edeceğim çok daha iyi olacak eminim. Sonra da kadınlar için hazırladığnız fitness programına başlamayı düşünüyorum. Ama ağırlıklı olana vücut geliştirme programına. Kaslanmayacağımı biliyorum ama tekrar sormak istedim, sıkıntı olmasın sonra 🙂 Yürürken insanların boynu kırılsın istiyorum bakarken o kadar hırslıyım yani 🙂 boyum 177 cm fiziğim de dengeli sayılır kum saati gibi iyi sonuç alır mıyım sizce? teşekkürler size 🙂

  Umut Varol · 24 Temmuz 2018 11:50 pm tarihinde

  Selamlar, sizin adınıza sevindim. Ağırlık çalıştığınızda fiziğiniz daha da güzelleşecek, sıkıntı olmayacak merak etmeyin 🙂

Fürkan · 23 Temmuz 2018 6:43 pm tarihinde

Hocam selamlar, vücut geliştirme eğitiminizi almayındüşünüyorum ama aklımda şöyle bir soru var yanlış anlamazsanız, bildiğimiz antrenmanlardan ne farlı olacak? Herkesin bildiği 15 tekrar 3-4-5 set ya da piramit çalışma gibi derayların dışında ne var içerisinde ben bunu merak ediyorum. Lütfen yanlış anlamayın teşekkür ederim.

  Umut Varol · 23 Temmuz 2018 11:36 pm tarihinde

  Selamlar yanlış anlaşılacak bir durum söz konusu değil, sormak en doğal hakkınız 🙂 Sürekli olarak size anlatılan ve etrafınızdan duyduğunuz vücut geliştirme programlarından çok farklıdır. Program tasarlamanın bütün detaylarını anlattım, hipertrofi, maksimal kuvvet, yağ yakımı, adaptasyon dönemlerini detaylı şekilde seviyelere göre anlattım. Bu dönemlerde uygulanacak tekrar ve set sayıları, dinlenme süreleri, indirme-kaldırma (konsantrik kasılma-eksantrik kasılma) hızları gibi gerekli bütün detayları anlattım. Özellikle kullanılması gereken kilonun nasıl hesaplanacağı ve buna benzer bir sürü detay verdim. Amaca göre yıllık planlama oluşturmayıda detaylı şekilde anlattım. Eğitimi aldığında ne kadar farklı olduğunu kendinde göreceksin.

  hakan · 28 Ağustos 2018 12:26 am tarihinde

  15. dersteyim suan.Henüz antrenmana baslamadim, .Cünkü hala anrenman cesitleri, dogru isinma ve sogutma gibi konulari isliyorum.Herseyi yanlis yapiyormusum meger.Bu arada 38 yasindayim ama yapabilirim gibi geliyor..Hayirlisi.
  Seti siddetle tavsiye ederim…
  Umut Hoca`ya tesekkürler.

   Umut Varol · 29 Ağustos 2018 2:02 pm tarihinde

   Selamlar, teşekkür ederim iyi dilekleriniz için. Derslerinizi tamamladıktan sonra istediğiniz hedefe ulaşacaksınız. Siz istedikten sonra herşeyi başarabilirsiniz.

Nesli · 29 Haziran 2018 7:57 pm tarihinde

Hocam selamlar, model vücudu eğitimi içinde antrenman programları da var mı? Yoksa sadece eğitim ve nasıl yapılacağı mı? Teşekkürler

  Umut Varol · 29 Haziran 2018 11:59 pm tarihinde

  Selamlar, model vücudu eğitimi içerisinde, gerektiği kadar eğitimin yanında, sizi hedefinize ulaştıracak antrenman programıda bulunmaktadır.

Onur · 27 Haziran 2018 11:33 pm tarihinde

Selamlar hocam, vücut geliştirme ile ilgili eğitim ve antrenman hazırlayacak mısınız? Aletsiz vücut geliştirme eğitiminiz mükemmel bayıldım, mutlaka vücut geliştirme ile ilgili de hazırlayın, hemen alalım ☺️

  Umut Varol · 1 Temmuz 2018 12:40 am tarihinde

  Selamlar, evet şuanda hazırlıyorum, çok detaylı ve bilimsel tabanlı bir eğitim olacak. Amaçsızca 3*12 çalışmaktan kurtulup, hipertrofi, kuvvet ve yağ yakımı dönemlerini anlayacaksınız. İyi görünümlü bir vücut nasıl inşa edilir bunu anlatacağım bütün detaylarıyla.

Orhan · 22 Haziran 2018 4:05 pm tarihinde

Hocam aletsiz vücut geliştirme eğitiminizi aldım, ağzınıza sağlık ne güzel anlatmışsınız. Biraz uzun ama her derayı vermeniz güzel olmuş. Teşekkürler. Dediğiniz gibi youtubeda boğulmaya gerek yok. Teşekkürler.

Selma · 19 Haziran 2018 2:58 pm tarihinde

Merhaba, model vücudu eğitimini kilo vermek için alacağım, kilo vermemi sağlar mı?

  Umut Varol · 19 Haziran 2018 4:22 pm tarihinde

  Selamlar, evet kilo vermenizi sağlar. tabi bunun için beslenmenizde bir miktar kalori azaltmanız gerekir.

Tuğra · 18 Haziran 2018 10:44 pm tarihinde

Hocam selamlar, ben sizi uvfitnessdan da takip ediyordum, orada yaptığınız işler harikaydı. Bu sitenizi yeni gördüm, burasıda harika olmuş elinize sağlık. Burada bulunan eğitimleri aldığımızda size oradan soru sorabilecek miyiz?

  Umut Varol · 18 Haziran 2018 10:51 pm tarihinde

  Selamlar, eğitimleri aldığınızda oradan da bana soru sorabileceksiniz. Ayrıca daha önceden yanıtlanmış soruları görebilecek ve bilgi edinebileceksiniz.

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir