Bu sayfada göreceğiniz bütün danışanlarımla online çalıştık. Her danışanımın resim paylaşmak istemeyeceğini hatırlatmak isterim. burada olanlar sadece %2-3 kadarıdır.

Özel harekat personeli olan danışanımı, vücut geliştirmeden vazgeçip, koşu ve kuvvet çalışmalarına yönlendirdik. İşinin taleplerini karşılayabilmesi için daha etkin bir yol. 2 aylık fonksiyonel kuvvet çalışmaları ve koşu antrenmanları sonucunda, postürü daha iyi hale geldi, sırt ağrılarından kurtuldu, dayanıklılığı ve kuvveti arttı.

40’lı yaşlarının sonlarında olan danışanımın daha büyük ve şekilli kalça hedefi vardı. Kalça büyütme programı ve sağlık verilerini iyileştirecek bir planlama yaptık. 9 ay boyunca, her ay yeni bir programa geçerek 9 farklı program uyguladı. Elde ettiğimiz 9 aylık kalça büyüme değişimini sizlerle paylaşıyorum. Resim açıları farklılık oluşturabilir.

40 yaşında olan danışanımın hedefi, koşu performansını yükseltmek ve bununla birlikte atletik görünen bir fiziğe sahip olmak. 8kg kayıp, ağırlık çalışması ve minik koşu çalışmaları. Gelişmelerle güncelleyeceğim.

47 yaşındaki danışanım, sağlık verilerini iyileştirmek ve daha iyi bir vücut şekline ulaşmak için düzenli ağırlık antrenmanlarına başladı. 3 kilo almasına rağmen vücudunda önemli bir değişim sağladı. Bütün vücudunda incelme ve sıkılaşma yaşadı. Özellikle bel çevresinde 14cm gibi bir incelmeye sahip oldu. Onun 5 aylık gelişimini sizlerle paylaşıyorum.

30’lu yaşlarının ortasında 2 çocuk annesi olan danışanımın, daha fazla kas kazanması ve vücut şeklini iyileştirmek için ağırlık antrenmanını değiştirdik. 1,5 kilo aldı. Fiziğinde belirgin değişim elde etti. 5 aylık değişimi sizlerle paylaşıyorum.

40 yaşındaki danışanım fazla kilolarından kurtulmak ve bu süreçte vücudunu şekillendirmek için ağırlık antrenmanlarına başladı. Bu süreçte 8 kilo verdi. Bütün vücudunda belirgin değişim elde etti. Onun 5 aylık değişimini sizlerle paylaşıyorum.

Resime yansımayanlar, +1kg, +3cm popo büyümesi , -3cm bel incelmesi, -2,5cm bacak incelmesi. Daha büyük popo ve daha ince bel hedefi için adım adım ilerliyoruz.

48 yaşındaki danışanım, sağlık verilerini iyileştirmek ve daha iyi bir vücut şekline kavuşmak için ağırlık antrenmanına başladı. Onun 2 aylık gelişimini sizlerle paylaşıyorum.

30’lu yaşlarının ortasında 2 çocuk annesi olan danışanımla doğum sonrası çalışmaya başladık. Düzenli olarak ağırlık ve kuvvet antrenmanı yapıyor. Birçok aksilik yaşamasına rağmen 6 aylık gelişimini sizlerle paylaşıyorum.

49 yaşındaki danışanım için sadece ev ekipmanlarıyla antrenmanını planladım. Amacı sağlık verilerini iyileştirmek ve daha iyi bir fiziğe sahip olmaktı. 9 aylık ilerlememizi sizlerle paylaşıyorum. Bu süreçte 12kg den fazla kilo kaybetti.

Omuzları ve kalçaları arasında yeterli simetri olmayan danışanım 2 aylık sıkı bir çalışmanın ardından omuzlarına daha iyi bir görünüm kazandırdı. Bacaklarında belirgin incelme sağladı.

50 yaşında olan danışanım kuvvet çalışmalarına başladı ve 5 ayda elde ettiği şahane sonucu sizlerle paylaşıyorum.

48 yaşında olan danışanımın sağlık verilerini geliştirmek ve vücuduna daha iyi bir şekil kazandırmak için yola çıktık. Kuvvet çalışmaları ve kardiyo çalışmalarıyla kombine edilmiş planını uygulaması neticesinde 8 aylık süreçte 20kg kaybetti. elde ettiği değişimi sizlerle paylaşıyorum.

45 yaşında olan danışanım, daha genç bir görünüm, daha ince bir fizik için hazırladığım planı eksiksiz uyguladı. Fazla yağlarından kurtuldu ve daha iyi bir posture ulaştı. 5 ay sonunda elde ettiğimiz değişimi sizlerle paylaşıyorum.

Daha fit bir görüme ulaşmak isteyen danışanım, tamamen aletsiz şekilde 5 aylık süre içerisinde elde ettiği ilerlemeyi sizlerle paylaşıyorum. Postüründe iyileşme ve vücut yağında azalma.

Düşük omuzlarından memnun olmayan danışanımın 2 ay içinde kaydettiği ilerlemeyi sizlerle paylaşıyorum. Omuz duruşunda iyileşme ve bel çevresinde belirgin incelme.

Yüksek kilo problemi yaşayan 45 yaşında ki danışanımın 4 aylık ilerlemesini sizlerle paylaşıyorum. 10kg kadar kaybetti ve vücudunda belirgin şekilde değişim elde etti.

Uzun süredir düzenli şekilde ağırlık çalışması yapan danışanımın postüründe kötüleşme vardı. Daha kötüye gitmemesi için bana ulaştı. Hazırladığım dengeli ağırlık antrenmanıyla, özel bir çalışmaya ihtiyaç duymadan, oluşan postur bozukluklarından kurtuldu. Bu süreç toplamda 3 ay kadar sürdü.

Postüründe yanal kayma ve sırtın kamburlaşması sorunu yaşayan danışanıma dengeli bir antrenman planı hazırladım. Bazı sorunlardan dolayı antrenmanı durdurmak zorunda kaldı. 2 ay içerisinde elde ettiğimiz ilerlemeyi sizlerle paylaşıyorum.

30lu yaşların ortasında olan, güvenlik güçlerinde görevli danışanım, performans gelişimi ve vücudunun daha iyi şekillenmesi için benimle çalışmaya karar verdi. Ağırlık antrenmanları ve kardiyo antrenmanlarını buna uygun şekilde planladık. 5 ay içerisinde 10kg kadar kaybetti. Elde ettiğimiz sonucu sizlerle paylaşıyorum.

Genç yaşlarında olan danışanımın bel bölgesinde dengesizlik vardı. Biraz da egzersizle enerjik hissetmek istiyordu. Belirgin bir fiziksel değişim isteği olmadığı için bu duruma uygun hafif bir program uyguladık. Elde ettiğimiz ilerlemeyi sizlerle paylaşıyorum.

Postüründe iyileşme ve hafif fiziksel egzersiz planı isteyen danışanımın minimal ilerlemesini sizler paylaşıyorum.

Scapulasında sorun yaşayan tenis oyuncusu danışanımın, postür problemini daha iyi hale getirdik. Tenis performansını arttırmak için fonksiyonel kuvvet antrenmanı planladım. 5 aylık ilerlemesini izlerle paylaşıyorum.

40’lı yaşlarında olan ve sürekli şekilde oturarak çalışan danışanım ciddi postür problemlerine sahipti. Aletsiz şekilde ev antrenmanlarıyla 5 aylık süre içerisinde elde ettiğimiz ilerlemeyi sizlerle paylaşıyorum.

kifoz düzeltme

40 yaşında olan danışanım sürekli oturarak çalışıyordu. Oluşan deformasyonu azaltmak ve enerjisini arttırmak için hafif bir program uyguladık. Postüründe iyileşme ve ağrılarında azalma yaşadı. Sonuçları sizinle paylaşıyorum.

online personal trainer

Vücut geliştirme sporuyla uğraşan danışanımın sırt bölgesinde problemler vardı. Antrenmanında yaptığımız düzenleme sayesinde 2 ay içerisinde sırtında oluşan ağrılar azaldı ve sırt görünümü daha iyi hale geldi.

Postüründe dengesizlik yaşayan danışanımın, antrenman programında düzenlemeler yaptık. birlikte çalışmamız neticesinde elde ettiğimiz postür gelişimini sizlerle paylaşıyorum.

Genel postür problemi yaşayan danışanım, dengeli antrenman planı uygulayarak, oluşan dengesizlikleri azalttı.

Vücut geliştirme sporuyla uğraşan danışanımın kamburluk sorunu vardı. Programında yaptığımız düzenleme sonucunda, kamburluk sorunu ortada kalktı. Antrenman performansında artış elde etti.

online personal trainer

Performans artışı için birlikte online koçluk şeklinde antrenman yapmaya başladığımız danışanım. antrenmanlar neticesinde kilo kaybı yaşadı ve postüründe gelişme elde etti.

Postür gelişimi, genel perforans artışı.
kifoz lordoz düzeltme
Postür gelişimi.
online kişisel eğitmen postur düzeltmesi
Postür gelişimi.
Kalça büyütme ve gelişim.
spor hocası

Zayıflama, postür gelişimi, genel performans artışı.

Kalça gelişimi.

online spor hocası
Sağlıklı yaşam.
Vücut şekillendirme, kalça büyütme ve genel performans artışı.
Yağ kaybı, genel performans artışı.
Zayıflama.
Kilo alma ve şekillenme.
Yağ kaybı ve performans artışı.